V neděli 3. dubna měli atleti napilno.

V neděli 3. dubna se v Českém Brodě na stadionu v Kutilce uskutečnil atletický trojboj. Součástí těchto závodů byl i start na 400 a 800m.

Dopoledne soutěžily ročníky 2011 a 2012, odpoledne si zazávodily ročníky 2013 – 2015. Z atletického kroužku se závodů zúčastnilo 17 atletů a mezi středočeskou konkurencí se rozhodně neztratili.

Celou neděli nás doprovázel mráz a občas padla i sněhová vločka. Na samotných výkonech to bylo citelně znát. I tak si spousta atletů udělala osobní rekordy hlavně pak ve skoku dalekém.

Medailové umístění:

Trojboj – 3. místo Tadeáš Čížek, Mikuláš Krumer a Eliška Horová

400m – 3. místo Jaroslav Vovčok

800m – 2. místo Mikuláš Krumer a Tadeáš Čížek, 3. místo Marie Horová a Matyáš Čížek

Kompletní výsledky naleznete na tomto odkaze: atletika.vbrode.cz

Moc děkuji všem závodníkům za fantastický přístup a výborné výsledky. Také děkuji Evelíně Dusové a Adéle Zedníkové za pomoc na závodech.

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

Další závody se uskutečnili v Nymburce, kde se konal Běh lipovou alejí.

Školu zde reprezentoval Honza Šimůnek, který svou kategorii na 700 m ovládl a v čase 2:06,5 vyhrál a Viktorie Slavíková, která na stejně dlouhé trati obsadila 6. místo v čase 2:31,1.

Závodů se zúčastnil i pan učitel Jaroslav Urban, který ve své kategorii na 10 km doběhl na 9. místě v čase 51:10.

I těmto atletům gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

« 2 z 3 »