Atletický kroužek na krajském finále atletické přípravky a Svatováclavském běhu

Atletický kroužek se ve spojení s atletickým oddílem Spartak Čelákovice účastnil čtyř závodů Středočeského kraje. Pod zastřešením Spartaku jsme závodili jako jejich C tým. Do finále středočeského poháru atletické přípravky, konaného 25. září v Berouně, bylo vybráno dle výkonnosti pět závodníků z našeho kroužku a pět ze Spartaku. Bohužel se jak z našeho tak z čelákovického výběru nedostavili nejlepší opory. Závodů se nakonec zúčastnilo jen osm závodníků a i když se rvali ze všech sil, na lepší než 22. umístění z celkových 23 týmů to nestačilo.

Za AK Kounice nastoupili:

Horová Marie, Horová Eliška, Krumer Mikuláš, Zedníková Viktorie a Jedlička Lukáš

Kompletní výsledky zde.

Kompletní fotogalerie zde.

Mnohem lepších výsledků dosáhl atletický kroužek na 20. ročníku Svatováclavského běhu 28. září v Českém Brodě. Před startem první kategorie vydatně pršelo, ale naše žáky počasí neodradilo. Nakonec jich dorazilo 30.

Nejlepšího umístění dosáhli ve svých kategoriích Koucká Nikol (2. místo), Vovchok Jaroslav (2. místo), Svobodová Adéla (2. místo), Zedníková Adéla (2. místo) a Chovancová Marika (3. místo).

Všem žákům a členům AK Kounice blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Kompletní výsledky zde.

Kompletní fotogalerie zde.