Večerní běh městem Čelákovice a atletický trojboj v Českém Brodě

Ve středu 16. 11. se základní škola Kounice zúčastnila 48. ročníku Večerního běhu v Čelákovicích. Naši závodníci patří tradičně k nejpočetněji zastoupené škole na startu i na stupních vítězů. Z 52 nominovaných atletů získalo medailové umístění 16 žáků naší školy.

Na první místo vystoupali Eliška Horová, Anežka Jirounková, Ali Chaito, Sebastián Jozek, Mikuláš Krumer a Jan Šimůnek.

Druhá místa obsadili Beáta Šoufková (reprezentovala MŠ Kounice), Tamara Slobodová, Václav Sosnovský, Kamil Chaito a Oliver Kahoun.

Pro třetí místa si doběhli Marie Kozová, Agáta Šoufková, Tomáš Novák, Tobiáš Maryska, Jaroslav Vovchok a Timur Favorskyi.

Kromě medailí si závodníci přivezli i 5 bramborových umístění.

Vítězové i všichni ostatní zaslouží velkou pochvalu.  Poděkování patří i učitelkám Bielakové, Šoufkové, Dusové, Zedníkové a Chmelíkové za velkou pomoc při závodech.

Kompletní výsledky – chlapci a dívky.

Kompletní fotogalerie zde.

Hned druhý den ve středu 17. listopadu se v českobrodské hale uskutečnil atletický trojboj pro ty nejmenší atlety. Z atletického kroužku ZŠ Kounice se závodů účastnilo 8 atletů. Mikuláš Krumer obsadil 3. místo, ale ani ostatní se v obrovské konkurenci rozhodně neztratili.