Atletika v plném proudu

V pátek 21. dubna se otevřel krajský pohár mladšího žactva prvním kolem ve Staré Boleslavi. Atletický kroužek se těchto závodů účastní pod atletickým oddílem TJ Spartak Čelákovice. Závodů se účastnilo 11 mladších žáků a žákyň. Nejcennějším výkonem bylo 1. místo Adama Nosky ve skoku vysokém. Závod vyhrál výkonem 145 cm.

Kompletní fotogalerie zde.

V sobotu 22. dubna se v Českém Brodě běžel POŠEMBERSKÝ ULTRA KROS takzvaný POŠUK. Před hlavním závodem, který měří 16 km, byly připraveny závody i pro děti od sedmi let. Atletický kroužek Kounice reprezentovali Honza a Ellen Šimůnkovi, kteří své kategorie vyhráli. Gratuluji.

Pro představu přikládám odkaz na fotografie ze závodů zde.

Úspěšně se prezentovali atleti ZŠ Kounice i v neděli na závodech v Lázni Toušeň. Toušeňský běh se obnovil po tříleté covidové pauze. Dvě zlaté medaile zde opět vybojovalo duo Jan a Ellen Šimůnkových. Na 2. místě ve své kategorii doběhla Viktorie Slavíková, kde ještě na 5. místě doběhla Aneta Součková, na 6. Viktorie Zedníková, na 7. Míša Netíková a na 8. Marie Horová. Pomyslnou bramborovou medaili si odvezla Terezka Ježková a Adéla Zedníková. Na 9. místě doběhla Claudie Janečková.