Florbalový turnaj ČEPS CUP 2018

Stejně jako v minulých letech se i letos naše škola zúčastnila okresního kola florbalového turnaje ČEPS Cup pro žákyně prvního stupně. V pražské hale Stodola ve Střešovicích se střetly nejlepší školy ze 3 okresů – Mělník, Nymburk a Praha – východ.

Úroveň všech škol byla opravdu vysoká, a je pravdou, že pouze ta naše neměla mezi sebou ani jednu závodní hráčku. Snad i proto se nám tentokrát příliš nedařilo. I když jsme potrápily většinu týmů, žádný ze zápasů jsme nedokázaly dovést k vítězství.

Přesto jsem na kounická děvčata velice pyšná, neboť nejen, že bojovala do posledního hvizdu, ale také dokázala přijmout prohru se ctí – a to není vždycky lehké. Úplně největší radost mám ale z toho, že florbal holky opravdu „chytil“ –  kdo ví, třeba některá z nich nakonec začne hrát i závodně…

« 1 z 2 »