Úspěchy minulého týdne

V uplynulém týdnu se několik zástupců našeho atletického kroužku zúčastnilo tří atletických závodů.

Ve středu 13.3. se v hale v Praze ve Stromovce uskutečnil tradiční atletický mítink SABZO. Na trati jeden kilometr získala druhé místo celkově mezi ženami Aurora Tlamichová v čase 3:36,5 – což je nejlepší výkon mladší žákyně v ČR v letošní halové sezóně.
První místo obsadil Tomáš Martínek v běhu na 3 km časem 9:18,5, druhé místo obsadil jeho bratr David výkonem 9:20,3. Na 12. místě celkově skončil Šimon Slavík v čase 10:57,6, což je také nejlepším výkonem mladšího žáka v ČR v letošní halové sezóně.

Halových závodů v Českém Brodě v sobotu 16.3. se zúčastnila pouze Aurora Tlamichová. Obsadila 2. místo ve skoku vysokém výkonem 136 cm a 4. místo ve skoku dalekém výkonem 425 cm.

Nedělního závodu Českobrodská pečeť v běhu na deset kilometrů se zúčasnili bratři Martínkové. Starší Tomáš obsadil mezi 187 startujícími 4. místo v čase 33:47, David obsadil 25. místo v čase 38:31.

V neděli 31.3. jedeme na tradiční závody do Kouřimi. Odjezd od Staré pošty v 8:15, závody začínají v 8:50.

Věřím, že se těchto závodů zúčastní více žáků naší školy (jezdívalo nás v minulých letech až třicet)!

Jaroslav Urban