Výlet osmáků a deváťáků

6. června vyjeli žáci 8. a 9. třídy na výlet do blízkosti Slapské přehrady. Prvním cílem bylo zdolání kopce Veselý vrch, kde ti odvážnější vystoupali na rozhlednu. Někteří zde museli překonat sami sebe, ale stálo to za to. Ta panoramata! Všichni odvážlivci se po sestupu spolu s ostatními občerstvili a poté plni síly vyrazili zpět k autobusu.
Ten nás převezl do zábavního centra TEPfactor, což byl hlavní cíl našeho výletu. Také tady si mnozí sáhli na dno svých sil, když ve skupinách plnili nejrůznější úkoly ne nepodobné těm ze soutěže Klíče od pevnosti Boyard. Naštěstí se jednalo většinou o úkoly prověřující zručnost, sílu, logiku a trpělivost, žádní brouci ani pavouci na naše soutěžící nečekali.
Výlet to byl fyzicky náročný, ale podle soutěžního nasazení soudě snad i vydařený. Škoda jen, že trochu vázla organizace. Nakonec se ale vše – i když s určitým časovým posunem – podařilo dokončit a i přes nepřízeň počasí a složitou dopravní situaci jsme se v pořádku dostali všichni domů.