Vydařený čtvrtek

Předposlední den letošního školního roku byl vyhrazen předávání odměn a tradičnímu sportovnímu utkání.

V devět hodin byly v tělocvičně předány odměny dvaceti nejlepším sběračům papíru, dále vycházejícím členům dramatického kroužku a poté odměny nejlepším sportovcům za celý školní rok a za několik posledních sportovních závodů (přebor školy v plavání, přebor školy ve skoku vysokém, atletický pětiboj).

V 10:30 začal na fotbalovém hřišti tradiční zápas učitelů proti deváté třídě. Ač byli letos favority deváťáci, už poločas 3:3 naznačoval překvapení. Ve druhém poločase učitelé zabrali a rozhodující gól na 5:4 vstřelila třídní učitelka deváté třídy Libuše Čelakovská.

Slabou náplastí pro deváťaky bylo vítězství 8:7 v penaltách.

Zápas se odehrál velice slušně bez ostrých zákroků, takže se nikdo nezranil.

Děkuji všem.

Ladislav Jedlička

« 1 z 2 »