ČEPS Cup 2019

Již tradičně se naši žáci zúčastnili florbalového ČEPS Cupu určeného pro žáky 1. stupně. Tento turnaj pořádá a podporuje Český florbalový svaz, takže se na něm žáci setkají mimo jiné se skutečnými florbalovými rozhodčími (a tedy i bývalými výbornými hráči).

Tentokrát jsme se vypravili do krásné a skvěle vybavené haly do Nehvizd. Již předem bylo známo, že se v chlapecké i dívčí kategorii utkají vždy pouze tři týmy. Bohužel v obou kategoriích byli soupeři papírově silnější, což se projevilo během jednotlivých zápasů. Přesto si zejména kluci vedli velice statečně, krátce dokonce v prvním zápase vedli nad Zelenčí, ale hráčské dovednosti soupeřů nás nakonec udolaly.

Ráda bych všem našim malým florbalistům poděkovala za dobrou reprezentaci a doufám, že v příštím roce si povedeme ještě o trochu lépe.