Lyžařský výcvik 2020 je už minulostí…

Stejně jako v předchozích letech i v tomto roce naši žáci absolvovali lyžařský výcvik. V tradiční sestavě – spolu s dymokurskou, libickou a křineckou školou – jsme 11. ledna s neuvěřitelným počtem 98 žáků vyrazili na Černou horu. Naštěstí, protože to bylo jedno z posledních míst, kde se v tomto týdnu dalo v Čechách kvůli nedostatku sněhu ještě lyžovat.

A jako vždycky jsme si výcvik patřičně užili! Sjezdovali jsme, jezdili na běžkách, účastnili se besed, hráli hry, závodili, zašli si na pohár či tancovali na diskotéce. Někteří se ve volném čase dokonce i učili! Zkrátka, pořád bylo co dělat. Alespoň částečně se o tom můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.

Závěrem bych ráda poděkovala všem žákům naší školy za dobré chování a mám velkou radost, že i přes nepříznivé sněhové podmínky nedošlo tentokrát k žádnému úrazu.

 

výsledky – závody LVVZ2019