ZO 2021 – 2 naši žáci postoupili do krajského kola!

Přesto, že se letos většinu roku učíme distančně, můžeme se zúčastnit některých zajímavých akcí. Jednou z nich je i každoroční Zeměpisná olympiáda, ve které jsme v minulosti zaznamenali několik pěkných úspěchů.

Letošní ročník probíhal on-line. Seznámení s novými pravidly, registrace či testovací formuláře – to vše nám dalo opravdu zabrat. Proto mám velikou radost, že i když to bylo pro naše soutěžící složitější než jindy, popasovali se s tím velice pěkně.

Největší pochvalu za úspěšnou reprezentaci si jistě zaslouží sedmáci Káťa Volková a Vašek Bryndza, kteří se ve své kategorii umístili na prvních dvou místech a se shodným počtem bodů oba postoupili do krajského kola. Velká gratulace!

Výsledky našich žáků:

Kategorie A (6. třída)

Michal Vokoun (64,5 b.) –  4. místo

Soňa Mindžaková (59 b.) – 5. místo

Michaela Netíková (53 b.) – 6. místo

 

Kategorie B (7. třída)

Kateřina Volková (68 b.) – 1. místo – postup do krajského kola

Václav Bryndza (68 b.) – 2. místo – postup do krajského kola

 

Kategorie C (8. + 9. třída)

Evelína Dusová (80,5 b.) – 7. místo

Marek Suchan (70,1 b.) – 8. místo

Václav Hora (68,2 b.) – 9. místo

(Maximální počet bodů v každé kategorii je 100.)

 

Děkuji všem žákům za kvalitní reprezentaci naší školy a přeji oběma postupujícím hodně úspěchů v krajském kole!