O NEJLEPŠÍHO ATLETA NYMBURKA 2021

V neděli 10. října se po dlouhé době uskutečnily oficiální atletické závody. Z našeho atletického kroužku jsem vytipoval pouze 17 atletů, kterým jsem nabídl účast. Přišli a závodili všichni. Závody probíhaly za slunečného, ale chladného počasí a vzhledem k obrovskému počtu přihlášených se dost protáhly. I tak děkujeme organizátorům za příjemnou atmosféru a za možnost konečně si zazávodit v této zmatené době.

Ve velmi silné konkurenci obstáli všichni na jedničku. Mezi nejmenšími jsme dokonce slavili třetí místo v trojboji, které ukořistila Eliška Horová. V kategorii mladšího žactva příjemně překvapil Honza Šimůnek, který závod na 60m vyhrál a na trati 300m časem 46,40 vytvořil rekord školy mladších žáků.

Děkuji a blahopřeji všem za výbornou reprezentaci atletického kroužku a školy. Děkuji také všem rodičům za spolupráci.

Kompletní fotogalerie zde.

Výsledky všech účastníků zde.

« 1 z 2 »