Večerní běh městem Čelákovice, 16. 11. 2021

V úterý 16. 11. se základní škola Kounice zúčastnila 47. ročníku Večerního běhu v Čelákovicích. Naši závodníci patří tradičně k nejpočetněji zastoupené škole na startu i na stupních vítězů. Z 35 nominovaných atletů se závodů nakonec zúčastnilo 28. Bohužel se díky karanténním opatřením nemohli zúčastnit kluci a holky ze šesté a sedmé třídy.

Více jak polovina našich závodníků získala medaili. Na první místo vystoupali Beáta Šoufková (MŠ Kounice), Šturmová Stella, Koucká Nicol, Horová Eliška, Zedníková Adéla, Táborský Tadeáš a Čížek Tadeáš. Druhé místo obsadili Táborská Berenika, Slavíková Viktorie, Dusová Evelína, Sosnovský Václav, Krumer Mikuláš a pro třetí místo si doběhli Zdráhalová Anna, Vovchok Jaroslav a Molinský Jan. Vítězové i všichni ostatní zaslouží velkou pochvalu.

Děkuji také všem pedagogům, asistentkám, osmákům a deváťákům, kteří pomáhali při organizaci závodů.

Kompletní výsledky naleznete zde – dívky, chlapci.

Kompletní fotogalerie zde.

« 1 z 3 »