Plavecko-běžecký pohár okresní kolo

26. dubna 2023 se v Nymburce uskutečnilo okresní finále 20. ročníku plavecko – běžeckého poháru. Naší školu reprezentovalo 15 žáků a 4 z nich se umístili na stupních vítězů a zároveň postoupili do krajského finále, které se uskuteční 31. května v Čelákovicích.

Mladší kategorie (1. – 5. třídy) plavou 50m a běží 500m, starší kategorie (6. – 9. třída) plavou 100m a běží 1000m.

Všichni závodníci nejdříve v bazénu odplavali. Podle dosaženého času byli postupně vypouštěni na svou běžeckou část. Startérem a hlavním rozhodčím byl Jaroslav Urban, což naše žáky velmi příjemně překvapilo.

Kategorie chlapci 1. – 3. třída: 2. místo Matyáš Čech, 8. místo Jaroslav Vovchok

Kategorie chlapci 4. – 5. třída: 4. místo Tomáš Vokoun, 10. místo Tadeáš Táborský, 11. místo Mikuláš Krumer

Kategorie chlapci 6. – 7. třída: 1. místo Jan Šimůnek, 3. místo Kryštof Čech, 5. místo Vojtěch Jedelský

Kategorie chlapci 8. – 9. třída: 9. místo Václav Bryndza

Kategorie dívky 1. – 3. třída: 2. místo Nikol Koucká

Kategorie dívky 4. – 5. třída: 4. místo Agáta Šrajerová, 6. místo Eliška Horová, 7. místo Zuzana Richterová

Kategorie dívky 6. – 7. třída: 15. místo Ema Jedelská

Kategorie dívky 8. – 9. třída: 4. místo Anežka Jirounková