23. ročník přeboru školy ve skoku vysokém

Již v roce 2000 založil Jarda Urban na naší škole přebor školy ve skoku vysokém. Všichni žáci, kteří se přeboru zúčastní, soutěží ve své kategorii, které byly pro tento rok upraveny (viz výsledky).

Absolutní přeborník a přebornice jsou vyhlášeni na předávání cen na konci školního roku. Výkon každého závodníka se přepočítává dle koeficientů, které pro jednotlivé ročníky (1. – 9. třídu) vytvořil pan učitel Urban. Tyto přeborníky nechám ještě utajené do čtvrtečního předávání cen.

Letošní 22. ročník proběhl ve středu 21. června a zúčastnilo se ho 140 žáků.

V soutěži padlo mnoho fantastických výkonů. Asi nejhodnotnější je výkon našeho prvňáčka Sebastiana Jozeka, který dokázal překonat laťku ve výšce 119 cm.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Velké poděkování patří všem deváťákům, kteří celý den zorganizovali, pomohli s výsledky, úklidem i předáváním cen.

Kompletní fotogalerie zde.