Okresní kolo v přesponím běhu v Nymburce 2023

Za krásného počasí babího léta se 4. října uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu v Nymburce. Naší základní školu reprezentovala 4 družstva, každé se 6 běžci. Mladší a starší žákyně závodily na trati dlouhé 1500 m. Mladší žáci běželi 2000 m a starší žáci dokonce 3000 m.

Mladší žákyně ve složení Slavíková, Součková, Horová M., Zoubková, Turková a Šrajerová obsadily 7. místo. Viktorie Zedníková, která běžela jako náhradnice nakonec obsadila celkové 11. místo.

Mladší žáci byli ve složení  Kahoun, Marhoun, Kvasnička, Sosnovský a Vokoun T. a  celkově se umístili na 5. místě.

Starší žákyně – Jirounková, Netíková, Ehlová A., Ehlová N., Bobková, Cooková V.  obsadily 10. místo. Jako náhradnice ještě běžela Petra Šmejkalová.

Starší žáci – Hora, Šimůnek, Favorskyi, Halaxa, Jedelský, a Novák (náhradník Vokoun M.) obsadili 3. místo.

Nejlepších individuálních úspěchů dosáhli Šimůnek Jan 2. místo, Sosnovský Dominik 4. místo, Jirounková Anežka 7. místo, Slavíková Viktorie 9. místo, Favorskyi Timur 8. místo. Průměrně v každé kategorii závodilo 90 žáků ze 17 základních škol.

Všem účastníkům gratuluji ke skvělým výsledkům a děkuji za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

Individuální výsledky žáků ZŠ Kounice: celkové umístění doplním – nemám oficiální výsledky