Bakaláři – upozornění na změnu webové adresy (Aktualizováno)

Vážení rodiče a žáci,
kvůli hlášeným problémům ohledně nedostupnosti školních Bakalářů byla změněna adresa, na které je aplikace dostupná.

Bohužel po provedení této změny, je potřeba odebrat v mobilní aplikaci Bakaláři OnLine všechny účty, které se váží na ZŠ Kounice a následně opět vyhledat školu v seznamu škol a znovu přihlásit účet.

Po výběru školy si prosím zkontrolujte, aby byla adresa viz. „Nová adresa“ bez portu 4443. Pokud by se načetla adresa opět s tímto portem, stačí umazat „:4443“, zbytek adresy je stejný.

Původní adresa (neplatná):

Nová adresa:

Postup na odstranění účtu z mobilní aplikace Bakaláři OnLine pro iOS / Android:

1. Při spuštění aplikace se aplikace nepřipojí na server a objeví se obrazovka „Účty“ – toto může chvíli trvat.
  2. Na obrazovce „Účty“ klikněte na ikonku tužky vedle účtu, který se bude odebírat.
  3. V dolní části obrazovky klikněte na tlačítko „VYMAZAT ÚČET“
  4. Potvrďte upozornění tlačítkem „ANO“
  5. Tento postup opakujte u všech účtů, následně vyhledejte školu v seznamu škol a účet/účty si znovu přidejte.

Pokud jste zapomněli heslo, obnovte si ho pomocí tlačítka „Zapomenuté heslo“.
V případě problémů s obnovením hesla si nové vyžádejte na mailu: radek.tuma@zskounice.cz

Časté dotazy:
——————————

Dotaz: V mobilní aplikace se nesprávně zobrazuje ročník, do kterého žák chodí.

Odpověď: Vznesen dotaz na podporu Bakalářů. Lze vyřešit odebráním účtu z mobilní aplikace a poté ho opět přidat. Druhým řešením je kompletně odinstalovat aplikaci, znovu ji nainstalovat a následně se přihlásit.

Dotaz: Nevím mailovou adresu

Odpověď: Rodiče použijí soukromou mailovou adresu, kterou nahlásili při nástupu žáka do školy. Žáci použijí školní adresu @zskounice.cz

——————————

Dotaz: Nevím přihlašovací jméno, takže i když jsem si obnovil/a heslo, tak se nepřihlásím.

Odpověď: Přihlašovací jméno je uvedeno v mailu s odkazem pro obnovení hesla.