Další úspěchy florbalistek a florbalistů na okresních kolech

Ve čtvrtek 30. 11. se zúčastnila děvčata druhého stupně okresního kola turnaje pořádaného AŠSK ve florbalu. A účast to byla velice úspěšná. V obou kategoriích (dívky 6.-7. třída a dívky 8.-9. třída) získaly naše hráčky poháry za druhé místo.

Hráčky 6. + 7. třídy: Viktorie Slavíková, Klára Říhová, Viktorie Zedníková, Marie Horová, Ema Jedelská, Anna Šimková, Agáta Šrajerová, Evelína Marysková, Karolína Turková a brankářka Anna Zajanová.

Hráčky 8. + 9. třídy: Anežka Jirounková, Vivien Cooková, Michaela Netíková, Beatrice Bobková, Soňa Mindžaková, Natálie Kneiflová, Štěpánka Heřtusová, Petra Šmejkalová a brankářka Anastasija Vojnovská.

Děkuji všem zúčastněným za výbornou reprezentaci naší školy!

Fotogalerie zde.

Florbalového turnaje se zúčastnili i žáci prvního stupně. Družstva žáků a žákyň zavítala do Nehvizd na turnaj ČEPS cupu, který pořádá Český florbalový svaz. Obě družstva zde vybojovala třetí místa.

Družstvo žákyň: Ema Svobodová, Nikol Koucká, Eliška Horová, Zuzana Richterová, Beáta Beňová, Claudia Janečková, Caroline Venel a Adéla Svobodová.

Družstvo žáků: David Hráský, Sebastian Šturma, Adam Žejdlík, Václav Sosnovský, Lukáš Jedlička, Tadeáš Táborský, Štěpán Heřtus, Mikuláš Krumer a Jan Molinský.

Gratulujeme!

Fotogalerie zde.