Atletický kroužek zahájil úspěšně zimní halovou sezónu

Atletický kroužek nezahálí a i v tomto mrazivém počasí trénuje a jezdí závodit. O předešlém víkendu se v Českém Brodě předvedlo v halových závodech hned 8 atletů. Dopoledne závodili mladší žáci a žákyně, odpoledne starší. Všichni do jednoho si při svých startech vytvořili osobní rekordy.

Nejhodnotnějšími výkony se představili Mikuláš Krumer, který ve své kategorii mladších žáků obsadil 3. místo ve skoku dalekém výkonem 413 cm a Adam Noska ze starších žáků. Ten obsadil také 3. místo ve skoku vysokém, kde překonal laťku ve výšce 160 cm.

Kompletní výsledky naleznete zde.

V úterý 9. ledna proběhly veřejné závody v pražské Stromovce, kde Jan Šimůnek pokořil školní rekord na 1500 m. Školní rekord má nově hodnotu 4:30,84.

Honzovi, ale i ostatním děkuji za příkladnou reprezentaci školy a atletického kroužku.