Atletický kroužek veze dvě bronzové medaile z MČR

Vrcholem halové sezóny bylo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2. a 3. března, které se konalo v hale
Otakara Jandery ve Stromovce. Na tento atletický svátek se probojoval jen Honza Šimůnek. Závodil v běhu
na 800 m a ve štafetě na 4 x 200 m.

V běhu na 800 m musel Honza nejdříve v sobotu 2. března vybojovat postup do finále. To se mu v pohodě povedlo. Doběhl druhý. V neděli 3. března se postavil do finálového běhu. Hned po výstřelu se zařadil za běžce z Břeclavi a Trutnova a až do třetího kola to vypadalo na celkem
jasný doběh na třetím místě. V posledním kole ho ale doběhl soupeř z atletického klubu Krupka a Honza měl co dělat, aby odrazil jeho nápor. Povedlo se a vybojoval 3. místo a časem 2:02,03 opět posunul školní rekord.

Druhou medaili, také bronzovou, se mu podařilo vybojovat spolu se třemi oddílovými kolegy z TJ Spartak Čelákovice. Čas jejich štafety
se zastavil na 1:36.23.

Chtěl bych všem atletům naší školy poděkovat za úžasnou sezónu a přeji jim, aby i následující jarní a letní sezóna byla stejně úspěšná.

Kompletní fotogalerii naleznete zde.