Plavecko-běžecký pohár okresní kolo 2024

17. dubna 2024 se v Nymburce uskutečnilo okresní finále 21. ročníku Plavecko – běžeckého poháru. Naší školu reprezentovalo 14 žáků a 4 z nich se umístili na stupních vítězů a zároveň postoupili do krajského finále, které se uskuteční 30. května ve Slaném.

Mladší kategorie (1. – 5. třídy) plavou 50 m a běží 500 m, starší kategorie (6. – 9. třída) plavou 100 m a běží 1000 m.

Všichni závodníci nejdříve v bazénu odplavali. Podle dosaženého času byli postupně vypouštěni na svou běžeckou část. Startérem a hlavním rozhodčím byl Jaroslav Urban, což naše žáky velmi příjemně překvapilo.

Kategorie chlapci 1. – 3. třída: 4. místo Adam Domín, 7. místo Robin Koucký

Kategorie chlapci 4. – 5. třída: 3. místo Matyáš Čech, 4. místo Tadeáš Táborský, 12. místo Václav Sosnovský

Kategorie chlapci 6. – 7. třída: 8. místo Tadeáš Čížek

Kategorie chlapci 8. – 9. třída: 1. místo Jan Šimůnek, 2. místo Kryštof Čech

Kategorie dívky 1. – 3. třída: 5. místo Tamara Slobodová

Kategorie dívky 4. – 5. třída: 2. místo Nikol Koucká, 6. místo Eliška Horová,

Kategorie dívky 6. – 7. třída: 9. místo Aneta Součková, 10. místo Agáta Šrajerová, 11. místo Karolína Turková