24. ročník přeboru školy ve skoku vysokém

Již v roce 2000 založil Jarda Urban na naší škole přebor školy ve skoku vysokém. V této tradici pokračujeme a včera jsme absolvovali již 24. ročník.

Vítězi 24. ročníku se stali:

1.-3. ročník dívky Anna Zdráhalová 114 cm

1.-3. ročník chlapci Sebastian Jozek 125 cm

4.-5. ročník dívky Adéla Svobodová 123 cm

4.-5. ročník chlapci Lukáš Jedlička 129 cm

6.-7. ročník dívky Ema Moravcová 137 cm

6.-7. ročník chlapci Jonáš Tuček 152 cm

8.-9. ročník dívky Michaela Netíková 137 cm

8.-9. ročník chlapci Alex Tlamicha 168 cm

Absolutní přeborník a přebornice budou vyhlášeni na předávání cen na konci školního roku. Výkon každého závodníka se přepočítává dle koeficientů, které pro jednotlivé ročníky (1. – 9. třídu) vytvořil pan učitel Urban. Tyto přeborníky nechám ještě utajené do čtvrtečního předávání cen.

Letošní 24. ročník proběhl ve středu 19. června a zúčastnilo se ho 123 žáků.

V soutěži padlo mnoho fantastických výkonů. Nejhodnotnější výkony padly v kategorii mladších žákyň a starších žáků. Ema Moravcová skočila 137 cm a v historických tabulkách školy se zařadila na 3. místo. Stejně tak vítěz kategorie starších žáků Alex Tlamicha a druhý Adam Noska, kteří shodně překonali laťku ve výšce 168 cm jsou v historických tabulkách školy na třetím místě.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Velké poděkování patří všem deváťákům, kteří celý den zorganizovali, pomohli s výsledky, úklidem i předáváním cen.

Kompletní fotogalerie zde.