Okresní kolo v přespolním běhu 2018

Medaile ze Zámecké zahrady

Ve čtvrtek 27.9. 2018 se uskutečnilo v Lysé n/L okresní finále ZŠ v přespolním běhu. Za účasti 12 škol bývalého okresu Nymburk se velmi úspěšně prezentovali zástupci naší školy.

Mladší chlapci obsadili 2. místo, starší děvčata 3. místo a mladší děvčata a starší kluci obsadili ve svých kategoriích 4. místa.

Podrobné výsledky zde

V pátek 28. září se v Českém Brodě uskutečnil tradiční Svatováclavský běh za účasti dvou našich žáků.
Mezi děvčaty do osmi let na trati 350m zvítězila Viktorie Slavíková a mezi desetiletými chlapci na trati 650m obsadil osmé místo Jan Šimůnek.

V sobotu 30. září se v Milovicích uskutečnil tradiční běžecký závod Milovická míle. Na trati 1000m obsadila třetí místo mezi děvčaty do 13 let Aurora Tlamichová.

Je škoda, že těchto tradičních závodů v blízkém okolí se zúčastnilo tak málo našich žáků.
Jaroslav Urban

Kompletní fotogalerie ze závodů Přespolák 2018