ČEPS Cup 2018 podruhé

Stalo se již pravidlem, že se naši žáci účastní florbalového turnaje ČEPS Cup. A letošní rok nebyl výjimkou. Po dívkách vyrazili k bitvě o postup do krajského kola naši chlapci. Okresní kolo se konalo v Praze na Děkance a bohužel ani tentokrát jsme nemohli poměřit síly s nikým z našeho okresu, protože jsme byli z Nymburska jediní přihlášení. Stejně jako vloni nás přiřadili k Praze – východ. A konkurence se ukázala být opět velmi silnou.

Soutěž se hrála na 2 skupiny po pěti týmech systémem každý s každým v rámci vylosované skupiny. Přestože se nám nepodařilo vyhrát ani jeden ze čtyř zápasů, naši kluci svojí hrou budili u soupeřů oprávněný respekt. Bohužel v rozhodujících chvílích nás i trochu opustilo tolik potřebné štěstíčko…

Přes nepříznivý výsledek bych všechny kluky ráda pochválila za příkladný přístup a bojovnost, která je neopustila do posledního hvizdu. Doufám, že si turnaj užili a snad se ti mladší v příštím ročníku znovu poperou o postup do krajského kola.

« 1 z 3 »