Noc, kdy škola ožívá!

Blíží se 24. ročník oblíbené celostátní čtenářské akce Noc s Andersenem, tentokrát pro 2. stupeň. Proběhne již tento pátek 22.3.

Poprvé se do celostátního projektu Noc s Andersenem naše škola zapojila už v roce 2008. Od té doby ožila temná školní budova už čtrnáctkrát. V roce 2015 a 2017 se Andersen konal ve dvou termínech, pro každý stupeň zvlášť. Každé noci předchází několikaměsíční příprava. Při samotném večeru se pak programu účastní nejen učitelé, ale i zajímaví hosté jako čtenáři či bývalí žáci jako pomocníci.  Děti si vždy odnášejí domů spoustu hezkých zážitků. Nikdy na nás nezapomněl ani pan Andersen a vždy si našel chvilku na to, aby si s malými čtenáři přišel popovídat.

Děkujeme všem čtenářům i hostům, kteří se s námi na minulých ročnících podíleli  a vždy nám pomohli vytvořit výjimečnou atmosféru.