Den dětí 2023 – Poděkování

V pátek jsme v naší obci společně oslavili dětský den. Za slunečného počasí čekaly na malé kamarády sportovní i dovednostní úkoly. Na šesti stanovištích pomáhali s organizací i žáci naší školy ze sedmé, osmé a deváté třídy. Eliška Bálková, Štěpán Bouma, Vanesa Cooková, Ondra Čáp, Pavel Khýr, Emča Pokorná, Roman Šesták, Péťa Šmejkalová, Jirka Veselý, David Venel, Bea Bobková, Vivi Cooková, Michael Hrabánek, Nikča Máchová, Soňa Mindžaková, Míša Netíková, Natka Poslušná, Natka Ptáčková, Kačka Zacharová, Klárka Čermáková, Anička Kukrálová, Lucka Součková, Ivan Vovchok, Viky Slavíková, Natka Kneiflová, Klárka Kadeřávková, Maksym Tsybar, Adam Noska, Honza Šimůnek a Áďa Zedníková. Všichni pomocníci si zaslouží velkou pochvalu a poděkování!

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

« 1 z 2 »