Exkurze do České televize

Na konci března navštívili redaktoři školního časopisu Českou televizi na Kavčích horách. Nejprve zhlédli krátký film o její historii, prohlédli si zmenšený model všech budov a pak prošli několika studii a jejich zázemím. Nahlédli pod pokličku pořadu Studio kamarád a díky vstřícnosti všech zúčastněných mohli být přítomni i samotnému natáčení a vyfotili se s televizním štábem. Ve speciálně upraveném sále si mohli vyzkoušet různé kostýmy a stali se moderátory a kameramany. Milé bylo i setkání s paní Jiřinou Bohdalovou, která se právě chystala na natáčení pořadu pro kutily. Na závěr prohlídky si děti v prodejně ČT zakoupily upomínkové předměty a do Kounic odjížděl nejeden bludišťák. Exkurze se všem moc líbila. Děkujeme České televizi za tuto příležitost.