Děti posílají radost dál!

Rádi bychom posílali radost dál díky charitativní sbírce pro Domov Mladá a Domov pod lípou.  Organizace se ujala třída 8.B s paní učitelkou Bielakovou. Od minulého týdne máme ve škole místo, kam je možné darované věci ukládat. Bohužel, do konce akce zbývá už jen pár dní, ale to je stále dostatek času pro všechny, kdo se chtějí zapojit. V kounické škole má charitativní pomoc ostatním dlouholetou tradici. Nežijeme tu v bublině a vnímáme, že je kolem nás spousta lidí, kteří daleko více potřebují to, čeho my máme dostatek.  Několikrát jsme se zapojili do obdobných projektů, např. Krabice od bot, plyšáci pro hasiče, pastelky pro děti na Bali, adventní koncerty, sběr víček, tříkrálová sbírka nebo příspěvky konkrétním jednotlivcům. Těžko bychom to zvládli bez podpory dětí, rodičů i veřejnosti. Ale my máme štěstí, že na to nikdy nejsme sami. I teď si dovolujeme požádat vás o spolupráci pro projekt Děti posílají radost dál! Předem děkujeme za podporu. Bližší informace naleznete v přiložených dokumentech.

Sbirka_Lipnik_a_Mlada_finalni

Informacni_letak_domovy